Startup GO

Stwórz startup, który zmieni Twoje miasto

25-27.11.2016

Poznań – Nowa Gazownia, ul.Ewangelicka 1

CZYM JEST STARTUP GO?

Startup GO to 48-godzinna impreza, w czasie której młodzi ludzie w grupach pracują nad stworzeniem i przygotowaniem do wdrożenia własnego biznesu. W tym czasie będą wymieniać się doświadczeniami i wiedzą w zakresie: biznesu, zarządzania, projektowania stron internetowych, tworzenia oprogramowania. Pomocą służyć będą uczestnikom mentorzy reprezentujący różne aspekty tworzenia i prowadzeniu biznesu. Pomysły, nad którymi będą pracować uczestnicy zostaną ocenione przez jury i dwa z nich zostanie skierowanych do programu akceleracyjnego.

godzinytyle czasu mają uczestnicyna pracę nad swoim projektem
zespołów

tyle projektów zostanie
Zakwalifikowanych do udziału.

zwycięskie projekty

zakwalifikują się
Do programu akceleracji, a ich pomysły
Będą wcielone w życie

PROGRAM AKCELERACJI

CO DALEJ?

Wybrane w poprzednim etapie startupy przejdą autorski program doradczo – szkoleniowy stworzony przez praktyków biznesu, dzięki któremu uzyskają dostęp do wiedzy, kompetencji i business/life hacków przydatnych w prowadzeniu firmy. Zajęcia będą dotyczyć zagadnień zarówno ogólnobiznesowych jak również wiedzy specjalistycznej, dedykowanej konkretnym startupom.

ll1

Startup GO

ll2

Program akceleracji

ll3

Wdrożenie

Arbitraż

katarzyna-dworzynska

KATARZYNA DWORZYŃSKA

Katarzyna Dworzyńska – w branży od 10 lat. Do 2014 roku związana z rynkiem telekomunikacyjnym, gdzie odpowiadała za działania marketingowe i komunikacyjne dla Orange, a następnie Play. Obecnie właścicielka agencji PR Calling, skupionej wokół firm z branży nowych technologii, w tym startupów. Mentorka Startup Hub Warsaw. Autorka wielu publikacji branżowych, które ukazały się m.in. w Marketingu w Praktyce, Online Marketing Polska, nowymmarketingu.pl. Prelegentka. Na co dzień prowadzi bloga www.dworzynska.com, gdzie porusza tematy związane z szeroko rozumianym biznesem, komunikacją oraz technologiami. Zapalona miłośniczka biegania.

anna-fedorczuk

ANNA FEDORCZUK

Fedorczuk Anna – absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Obecnie prezes zarządu w Fundacji Czapski Art Foundation oraz właścicielka Instytutu Doradztwa Europejskiego IDE. Wcześniej przewodnicząca zarządu w Wielkopolskim Związku Pracodawców Prywatnych oraz członek licznych grup roboczych i kapituł do spraw programowych Unii Europejskiej.

hanna-krol

HANNA KRÓL

Hanna Król jest coachem i trenerem biznesu oraz doświadczonym menedżerem. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich różnego szczebla, zarządzała firmami, działami, projektami, interdyscyplinarnymi zespołami i programami szkoleniowymi. Prowadzi firmę konsultingową inEdu, specjalizującą się w opracowaniu strategii, planowaniu innowacyjnych produktów i usług oraz wdrażaniu projektów innowacyjnych. Jest pasjonatem rozwoju przedsiębiorczości, prowadzi warsztaty z planowania i rozwijania własnego biznesu, doradztwo strategiczne oraz programy rozwoju kompetencji menedżerskich.

jacek-lakomski

JACEK ŁAKOMSKI

Absolwent Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania, na kierunku Stosunki Międzynarodowe ze specjalizacją w zakresie Integracji Europejskiej. Karierę zawodową rozpoczął w Biurze Obsługi Wniosków w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łodzi. W ciągu 5 lat rozliczył liczył ponad 500 projektów. Od 2008 roku pracuje w Bionanoparku w Łodzi. Kierował działem controllingu podczas realizacji kluczowej dla Spółki inwestycji o łącznej wartości ponad 200 mln PLN – budowy najnowocześniejszego w Europie centrum badawczo-wdrożeniowego dla biznesu Bionanopark. Obecnie jest dyrektorem Inkubatora w Bionanoparku. Jest konsultantem i ekspertem w zakresie rozwoju regionalnego, projektów unijnych i pomocy de minimis.

patryk-strzelewicz

PATRYK STRZELEWICZ

W 2015 roku dołączył do spółki Mindsailors, obejmując w 2016 roku stanowisko prezesa zarządu. Doświadczony przedsiębiorca, założyciel Q WORKSHOP – lidera w branży produkcji akcesoriów do gier. Firma rocznie produkuje 4 miliony kostek sprzedawanych w ponad 5000 sklepach na całym świecie. W 2008 roku wynalazł DICE+ interaktywną kostkę do gier. Dwa lata później opracowano pierwszy prototyp. W 2011 roku założył spółkę joint venture Game Technologies S.A., która wyprodukowała DICE+ dostępną, jako pierwszy Polski produkt w historii w sieci sprzedaży Apple. W 2008 roku otrzymał nagrodę Newsweeka ,,Keep Walking”, znalazł się wśród finalistów Przedsiębiorcy Roku Ernst & Young. Laureat nagrody IF GOLD Product Design Award.

anna-padewska

ANNA PADEWSKA

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wydziału Ekonomii. Od 2010 r. pracuje w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym, gdzie koordynuje międzynarodowe i krajowe programy dla przyszłych przedsiębiorców. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów m.in. z zakresu modeli biznesowych, identyfikacji klienta, symulacji pracy w grupie. Organizuje wydarzenia pitchingowe i wspiera młodych pomysłodawców na początkowym etapie rozwoju. Obecnie zaangażowana w europejski projekt badawczy „EU-XCEL”, w którym uczestniczy tworzą międzynarodowe start-upy z branży ICT.

lucyna-warda

LUCYNA WARDA

Lucyna Warda – przedsiębiorca, prawnik, związana z rynkiem kapitałowym, założycielka platformy crowdfundingu udziałowego FindFunds.pl, Prezes Zarządu Public Shell Advisory S.A., będącej właścicielem marki FindFunds, współtworzyła i pełniła funkcję COO w Get Funded sp. z o.o., członek wielu rad nadzorczych w spółkach prowadzących innowacyjne projekty.

lukasz-wichlacz

ŁUKASZ WICHŁACZ

Współtwórca i CEO marki Coffeedesk.pl – startupowego e-commercu, który szturmem zdobył polski rynek kawy, a obecnie przymierza się do otwarcia na całą Europę. Kofeinę uzupełnia w coffeedeskowej kawiarni, a przerwy od kawy spędza we własnej restauracji. Specjalista w bezpośrednim nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych. Słynie z efektywnego zajmowania się milionem spraw na raz. Nie wie czym jest prokrastynacja. Jeden z najbardziej kreatywnych w biznesie według magazynu Brief.

Mentorzy

witold-buraczynski

WITOLD BURACZYŃSKI

Praktyk biznesu, mentor, coach biznesowy

Praktyk biznesu, mentor, coach biznesowy, doradca biznesowy i manager z 13-letnim doświadczeniem.

jerzy-dabrowka

JERZY DĄBRÓWKA

Jerzy Dąbrówka piastuje funkcję wiceprezesa (VP communication product) w Grupie Wirtualna Polska.

karolina-gugala

KAROLINA GUGAŁA

Karolina Gugała – z wykształcenia prawnik, z powołania przedsiębiorca, marketerka i project managerka.

daniel-kedzierski

DANIEL KĘDZIERSKI

Daniel Kędzierski CEO FastTony.es – narzędzia, które pomaga tworzyć skuteczne kampanie na Facebooku.

Harmonogram StartupGo
25-27.11.2016

harmonogram-startupgo

KONTAKT

Chcesz wiedzieć więcej?

Złap nas mejlowo, telefonicznie lub na Facebooku

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Mecenasi

mr
1
2
3
terazpolska-logo
5
4
7
marszalekwlkp-logo
6

Media

wp-logo
4
11
5
9
3
6
8
10
2
1
serceslowa-logo
startuptv-logo
scorise-logo
portalkomunalny-logo

Partnerzy

Partner technologiczny

bionanopark-logo
ppnt-logo

Platinum Partners

3
ideabank-logo
zebra-logo

Gold Partners

1
logo-helion
kpkonsultant-logo
polska-30
okip
2
lapr-logo
partner-wing-logo

Silver Partners

blackswanfund-logo
4
startup-academy
galaktyka-logo
primulator-logo

Global Support

era

Ambasadorzy

Zapisz się na nasz newsletter!

Obserwuj nas w social media