Mentorzy

witold-buraczynski

WITOLD BURACZYŃSKI

Praktyk biznesu, mentor, coach biznesowy

Praktyk biznesu, mentor, coach biznesowy, doradca biznesowy i manager z 13-letnim doświadczeniem. Zarządzał projektami inwestycyjnymi oraz przedsiębiorstwami  o różnej skali działalności oraz strukturach organizacyjnych. Swoje doświadczenia zdobył m.in. zarządzając procesami zakupowymi komponentów dla fabryki LG Electronics, organizując i koordynując prace budowlane oraz zarządzając nowopowstałą fabryką styropianów i odlewów aluminiowych

jerzy-dabrowka

JERZY DĄBRÓWKA

Jerzy Dąbrówka piastuje funkcję wiceprezesa (VP communication product) w Grupie Wirtualna Polska. Odpowiada za opracowanie i realizację strategii rozwoju usług pocztowych Grupy Wirtualna Polska. Dąbrówka w latach 2007-2013 pracował w Grupie o2 jako projektant interakcji oraz product manager. Następnie objął funkcję dyrektora działu poczty w Grupie Wirtualna Polska (powstałej na początku 2014 roku w efekcie przejęcia Wirtualnej Polski przez Grupę o2).

karolina-gugala

KAROLINA GUGAŁA

Karolina Gugała – z wykształcenia prawnik, z powołania przedsiębiorca, marketerka i project managerka. Twórczyni platformy szkoleń online – Infolia.pl. Współpracuje z najlepszymi polskimi trenerami, autorami książek i prelegentami konferencji realizując wideo szkolenia z zakresu marketingu i e-commerce. Cyklicznie organizuje też wydarzenia i szkolenia stacjonarne związane z marketingiem.

daniel-kedzierski

DANIEL KĘDZIERSKI

Daniel Kędzierski CEO FastTony.es – narzędzia, które pomaga tworzyć skuteczne kampanie na Facebooku dzięki funkcjom niedostępnym w bezpłatnych narzędziach, licznym integracjom z systemami zewnętrznymi i automatyzacji reklamy. Odpowiada za wizję produktu, zdobywanie nowych rynków oraz dystrybucję. Przedsiębiorca z trzynastoletnim doświadczeniem. Tworzył strategie biznesowe i marketingowe, a z jego rozwiązań technologicznych korzystały firmy takie jak: T-Mobile, DDB Tribal, McDonalds, Starcom. Prelegent największych krajowych i międzynarodowych konferencji.

bartosz-mankowski

BARTOSZ MAŃKOWSKI

Przedsiębiorca i manager z kilkuletnim stażem w biznesie internetowym. Zawodowo zajmuje się zwiększaniem sprzedaży usług i produktów klientów poprzez wykorzystanie potencjału jaki daje internet. Na co dzień doradza również kilku większym firmom w zakresie optymalizacji modelu biznesowego i rozwija własne projekty. Prywatnie jest pasjonatem sportów motorowych i miłośnikiem książek. Marzy o zdalnym zarządzaniu firmą i życiu w podróży.

agnieszka-marlinska

AGNIESZKA MARLIŃSKA

Coach / facylitator / mentor coach

Agnieszka Marlińska Coach / facylitator / mentor coach (w trakcie akredytacji PCC / ICF ), członek ICF Global. Magister psychologii oraz absolwentka 4 międzynarodowych szkół coachingowych. Zrealizowała już ponad 1.000 godzin sesji coachingowych zarówno indywidualnych jak i grupowych. Intensywnie pracuje nad rozwojem narzędzi coachingowych oraz etyką w coachingu. Jedna z prekursorek Clean Coachingu w Polsce.

magdalena-urbaniak

MAGDALENA URBANIAK

Global Community Manager w Brand24, gdzie odpowiada za komunikację marki na rynku globalnym, kontakt z ekspertami oraz budowanie wizerunku na gruncie międzynarodowym. Jest także odpowiedzialna za tworzenie i rozwój platformy Experts Hub, łączącej najlepszych profesjonalistów różnych branż z całego świata. Organizatorka spotkań z cyklu Czwartki Social Media we Wrocławiu. Autorka bloga tractormania.pl. Specjalistka z zakresu public relations i influencer marketing.

piotr-pietrzak

PIOTR PIETRZAK

Entuzjasta, wizjoner i technologiczny ewangelista od 17 lat związany z branżąIT. Specjalizuje sięw projektach transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, modeli biznesowych, budowaniem innowacyjnych rozwiązańi ich komercjalizacją. Od wielu lat związany z IBM R&D. Współpracuje na co dzieńz funduszami inwestycyjnymi typu VC/PC, inkubatorami i akceleratorami. Autor publikacji w prasie branżowej i ekonomicznej.

jan-sikora

JAN SIKORA

CEO & Founder Planet Plus – innowacyjnego portalu zakupowego oferującego możliwość otrzymania zwrotu części wydanych pieniędzy w formie Cashback. Od zawsze zafascynowany nowoczesnymi technologiami oraz sposobami ich monetyzowania. Marketer, Strateg Biznesowy, Business Development Manager – personalnie w życiu kierujący się przede wszystkim pasją.

szymon-slowik

SZYMON SŁOWIK

Współzałożyciel Takaoto – firmy konsultingowej i agencji marketingowej w jednym. Marketer specjalizujący się w SEO i szeroko rozumianym inbound marketingu. Chętnie dzieli się wiedzą na blogach, w prasie branżowej, a także podczas szkoleń, wykładów, warsztatów i prelekcji. W swojej pracy kładzie nacisk na analitykę i audyty. Zwolennik łączenia SEO i UX w procesie projektowania i optymalizacji serwisów internetowych.

piotr-socha

PIOTR SOCHA

Współzałożyciel Takaoto – firmy konsultingowej i agencji marketingowej w jednym. UX manager z bogatym doświadczeniem w branży e-commerce. Zwolennik podejścia do User Experience jako szerokiej dziedziny obejmującej strategiczne podejście do tworzenia produktów na każdym etapie ich realizacji i na każdym punktu styku między klientem i marką.

pawel-tkaczyk

PAWEŁ TKACZYK

Paweł Tkaczyk, prezes agencji brandingowej MIDEA, specjalista od marketingu uhonorowany w 2011 roku nagrodą Człowieka Roku Polskiego Marketingu. Autor dwóch bestsellerów – „Zakamarki marki” (która zdobyła tytuł Marketingowej Książki Roku) oraz „Grywalizacja” (pierwsze miejsce na liście bestsellerów OnePress). Jest cenionym mówcą publicznym – jego wystąpienie podczas TEDx w Poznaniu jest najczęściej oglądaną online prezentacją z tego wydarzenia.